Kalėdos svingo ritmu su „The Ditties“ | Šventinis koncertas-vakarėlis

Kalėdos svingo ritmu su „The Ditties“ | Šventinis koncertas-vakarėlis

2022 12 07

gruodžio 27 19:00 - gruodžio 27 23:00
VKC Banga

Kalėdinis stebuklas – į Visaginą atkeliauja užburiančios svingo eros dvasia!

„Jingle Bells“, „Let It Snow“ ar „Have Yourself a Merry Little Christams“... – jau greitai Visagino kultūros centre skambės rinktinės dainos, be kurių neįsivaizduojamas žiemos švenčių laikotarpis. Tik skambės šie kūriniai – kiek neįprastai... Svingo epochos dvasią atitinkančios dainų aranžuotės bei virtuoziškas jų išpildymas, subtilus manieringumas ir ypatinga estetika – taps tikra atgaiva šventinio laikotarpio metu.
„The Ditties“ (vokalistės – Veronika Čičinskaitė-Golovanova, Rūta Švipaitė ir Rūta Jakulytė-Valčiukienė; klavišiniai – Dmitrij Golovanov) yra vienintelis Lietuvoje profesionalių džiazo dainininkių trio, jau 11 metų atliekantis retro džiazo ir svingo muziką, autentiškai ir korektiškai atgaivinantis primirštą tribalsio dainavimo meną, viliojantis klausytoją į praeito amžiaus trečiojo-ketvirtojo dešimtmečių atmosferą.
„The Ditties“ muzika, atėjusi iš laikų, kai flirtas buvo lėtas, o šokiai – greiti, kai pasaulis buvo truputį naivesnis ir jaunesnis nei šiandien, ir jam apdainuoti užteko trijų balsų harmonijos. Švarus, koketišas ir nuotaikingas dainavimas, elegantiški judesiais ir subtili vaidyba į užmarštį nuneš praėjusių metų sunkumus, o ateinantiems įkvėps – skaidrumo ir lengvumo!
Šventę kursime visi kartu: mes pasirūpinsime programa (muzika ir šokiais), o Jūs - vaišėmis.
NORITE DALYVAUTI?
1. Iki gruodžio 23 d. Įsigykite bilietą ir paraginkite prisijungti draugus:
2. Iki gruodžio 23 d. rezervuokite staliuką (telefonu +370 659 75366 arba el. paštu jurate.boricevskiene@visaginokultura.lt).
Stalų ir vietų skaičius ribotas.
3. Gruodžio 27 d. 19 val. pasirūpinkite šventinio stalo vaišėmis.
4. Gruodžio 27 d. 19 val. pasinerkite į svingo muzikos garsų jūrą.
5. Gruodžio 27 d. 20.30 val. koncertinė programa pasibaigia, bet vakarėlis tęsis iki 23 val.