LNOBT spektaklis | Mergaitės Marijos istorija

LNOBT spektaklis | Mergaitės Marijos istorija

2022 11 25

gruodžio 01 11:00
Visagino kultūros centro salė „Draugystė“

Kalėdinė dovana jauniausiems teatro mylėtojams - subtili ir įtraukianti pasaka Mergaitės Marijos istorija.
Klausiate apie ką ši pasaka?
Atsakome:
vieną žiemos naktį kartu su Spragtuku ir dėde Droselmajeriu Marija leidžiasi į nuostabią kelionę paskui savo svajonę… Patyrusi daug nuotykių, ji laimingai grįžta namo. Bet kas pasakys, ar tai buvo sapnas, ar tikrovė?
Mintis sukurti šį nedidelį spektaklį pagal E. T. A. Hoffmanno pasaką Spragtukas ir pelių karalius kilo režisierei Jūratei Sodytei ir penkiems LNOBT orkestro muzikantams, atliekantiems P. Čaikovskio baleto Spragtukas muzikos siuitą pučiamaisiais instrumentais. Tai muzikinė šokio pasaka, skirta mažiausiems teatro žiūrovams. Mergaitės Marijos istorijoje mažieji teatralai galės iš arčiau susipažinti ir su baleto menu, ir su pučiamaisiais instrumentais, kurie šioje nuotykių kupinoje istorijoje taip pat tampa pasakos herojais.
Kad šį pažintinė kelionė taptų dar vertingesne, labai kviečiame prieš atvykstant susipažinti su legendine E. T. A. Hoffmanno pasaka – Spragtukas ir pelių karalius.
Renginys nemokamas, rekomenduojamas 4-7 m. amžiaus vaikams.
Vietų skaičius ribotas, tad dėl galimybės atvesti didesnes grupes - prašome registruotis iš anksto (antraip negarantuojame galimybės patekti):
+370 675 27779.
Nuostabią patirtį vaikučiams dovanoja Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras kartu su Visagino kultūros centru ir visais Visagino darželiais.
Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.