Mano tėtis – skrajūnas

Mano tėtis – skrajūnas


spalio 12 11:00 - spalio 12 13:00
Visagino kultūros centras Vilties g. 5, Visaginas

2022 m. spalio 12 d. 11 val. ir 13 val. Vilniaus senasis teatras (buv. Lietuvos rusų dramos teatras) kviečia vaikus į premjerinį spektaklį MANO TĖTIS – SKRAJŪNAS (rež. Agnė Sunklodaitė) pagal britų rašytojo Davido Almondo kūrybą.

 „Mano tėtis – skrajūnas“ – įkvepiantis pasakojimas apie tikėjimą, meilę ir gebėjimą fantazuojant gyvenimą padaryti gražesnį. Kartu tai jautrus pasakojimas apie vienišą, bet labai savarankišką mergaitę, augančią be mamos, ir liūdną, svajonėmis gyvenantį tėtį, negebantį pasirūpinti savimi. Mergaitė Lizi gyvena savo vidiniame beribiame ir sudėtingame pasaulyje. Ji daug mąsto, moka giliai jausti ir rūpintis savo keistuoliu tėčiu. O jaudintis tikrai yra dėl ko – jos tėtis staiga nusprendžia tapti paukščiu ir sudalyvauti pasaulinėse skrajūnų lenktynėse. Tėtis – skrajūnas nori, kad dukrelė juo didžiuotųsi, ir jiems kartu teks išsiruošti į ilgą kelionę tam, kad suaugtų, priimtų vienas kitą ir atrastų stebuklus, slypinčius kasdienybėje. Viltis ir meilė gali užauginti sparnus kiekvienam, net griežtajai tetai Dorinai.
Spektaklis vaikams nuo 6 m. 
Spektaklis rodomas rusų kalba Bilieto kaina –  10 Eur 
Bilietus galima įsigyti internetu platformoje www.bilietai.lt arba BILIETAI.LT kasoje. 
Bilietų rezervacija grupėms: anastasija.archipova@rusudrama.lt arba tel. +37068494304.
 Grupę (nuo 10 vaikų) lydinčiam asmeniui įėjimas nemokamas – pagal paruoštą kvietimą.
Užrezervuotus bilietus galėsite išsipirkti su rezervacijos kodu BILIETAI.LT kasose (Visagino kultūros centras, Vilties g.5)