TU MAN NIEKO NEPRIMENI | Kino pavasaris

TU MAN NIEKO NEPRIMENI | Kino pavasaris


rugsėjo 22 13:05 - spalio 07 19:00
 VKC „Draugystės“ salė

TU MAN NIEKO NEPRIMENI (Slow)
Romantinė drama
KADA? 09 22-23, 10 06-07 19.00

BILIETAI netrukus
Režisierius: Marija Kavtaradze
Scenarijus: Marija Kavtaradze
Vaidina: Greta Grinevičiūtė, Kęstutis Cicėnas
Šalis: Lietuva
Trukmė: 1 h 48 min
Treileris: https://youtu.be/Ky_I3UnalPw
Amžiaus cenzas: N-16
Premjera Lietuvoje: 2023.09.22
Filmo kalba: lietuvių
Subtitrai: anglų
Tai – intymi meilės istorija, kurioje, ko gero, kiekvienas bent dalele atpažins save ir visą filmą spėlios – įmanomi šie santykiai ar ne? Šiuolaikinio šokio šokėja Elena sutinka gestų kalbos vertėją Dovydą. Tarp jų akimirksniu užsimezga švelnus ryšys, jis gilėja, Dovydas ir Elena ima artėti vienas prie kito ir platoniški santykiai pamažu virsta romantiniais. Kai Dovydas atskleidžia esantis aseksualus, jiedu pasiryžta savojo intymumo ieškoti drauge – atrasti savo pačių būdą kurti santykius.
Pasaulinė filmo premjera įvyko prestižiniame „Sundance“ (JAV) kino festivalyje ir jau pirmasis jo pasirodymas buvo sėkmingas – pelnė apdovanojimą už geriausią režisūrą. „Kavtaradze sukūrė tokią subtilią meilės istoriją, kad ji tiesiog akimirksniu tampa klasika“, „lietuviško kino laimėjimas“, „režisierės talentas atskleisti santykių niuansus filmą paverčia svarbiu pasaulinio kino kūriniu“, – po pasaulinės premjeros rašė kino kritikai ir žiūrovai.
Lietuvos žiūrovams filmo režisierė Marija Kavtaradze taip pat jau puikiai pažįstama – debiutinis jos filmas „Išgyventi vasarą“ sulaukė daugybės simpatijų ir apdovanojimų Lietuvoje ir svetur.
Filmo „Tu man nieko neprimeni“ režisierė Marija Kavtaradze taip pat yra ir jo scenarijaus autorė, operatorius: Laurynas Bareiša, dailininkė: Sigita Šimkūnaitė, prodiuserė: Marija Razgutė („M–Films“).