Visagino teatrui „Mėlynoji paukštė“ – 20 metų!

Visagino teatrui „Mėlynoji paukštė“ – 20 metų!


kovo 25 14:00 - kovo 01 14:00
Visagino kultūros centro salė „Draugystė“

Kviečiame į gala vakarą – šventinę programą „Skrydis svajonių sparnais“, kuris vyks Visagino kultūros centro „Draugystės“ salėje 2023 m. kovo 25 d. ir balandžio 1 d. 14.00 val.
Šventinėje programoje Jūsų lauks:
 1. nuotraukų paroda „Istorija veiduose“, spektaklių plakatų pristatymas „Mūsų afišos“,
  meninė akcija „Muzikinė dėžutė“,
 2. divertismentas „Ar Jums patinka teatras?“,
  video filmas apie teatro kūrybą „Pagauk akimirką!“,
  prezentacija „Teatro studija: prieš ir po“,
  fotografavimosi erdvė „Su jubiliejumi, Mėlynoji paukšte!“
 3. Ir, žinoma, naujo spektaklio premjera – sentimentali komedija „Skrydis svajonių sparnais“.
Spektaklis mus nukelia į XX-to amžiaus vidurio Ispaniją. Skirtingi žmonės, skirtingi veidai, skirtingi likimai... Tačiau herojus vienija bendra idėja – geri žmonės NORI padėti kitiems žmonėms, atsidūrusiems sunkiose gyvenimo situacijose, nes kiekvienas žmogus turi teisę į svajonę, o svajonės – turi išsipildyti.
Pjesėje „Medžiai miršta stovėdami“ ispanų dramaturgas Alejandro Casona apdainuoja moraliai stipraus, tvirto ir išdidaus žmogaus pergalę prieš bedvasį ir godų ciniką. Autoriaus kuriamoje situacijoje nesavanaudiškos meilės vedamas vyras, siekdamas išpildyti mylimosios troškimą, leidžiasi į avantiūrą ir atsiduria agentūroje „Ariel“, kurios darbuotojai užsiima neįprastu verslu – įgyvendina svajones.
Kuo pavirs „baltas melas“ mūsų herojų gyvenimuose? Kaip atrodys jų akistata su „griežta tiesa“? Atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų atrasite spektaklyje „Skrydis svajonių sparnais“, kurį pristato teatro „Mėlynoji paukštė“ aktoriai, vadovaujami režisierės Marinos Shishkinos.