Justa Rubežiūtė - Abba Kitaip WATER MUSIC VISAGINAS

Justa Rubežiūtė - Abba Kitaip WATER MUSIC VISAGINAS


birželio 26 19:00
Restobaras „Kornealita“

Analogų Lietuvoje neturintis projektas kviečia į šiltus, jaukius, nostalgiškus ir šviesius koncertus. Legendinės grupės ABBA dainos suskambės kitaip! Nuostabios, laiko patikrintos melodijos ir magiškas atlikimas.
Justa Rubežiūtė – muzikinio teatro atstovė, aktorė bei dainininkė. Pamilti miuziklo žanrą paskatino mokykla, o laikui bėgant ir studijos Vilniaus kolegijoje bei Kauno muzikos akademijoje. Justa atliko pagrindinius vaidmenis MIDI roko operoje „Riba“, „T prie M“ teatro miuzikluose „Velnio nuotaka“, „Marry Poppins“ , „Liūtas karalius“, „Vilnius – Pasakų miestas“, „Žemė“, „Vilniaus klasikos“ teatro muzikiniame spektaklyje „Spyruoklinis kareivėlis“.
Penkerius metus dalyvavo grupės „Medus“ koncertinėje veikloje, kur kūrė dainuojamosios poezijos kūrinius ir išleido debiutinį albumą „JI“. Taip pat atlikėja koncertuoja kaip back vokalistė įvairiuose televizijos projektuose, tokiuose kaip „Eurovizija“, „Sidabrinės gervės“, „Lietuvos Balsas“, „Šok su manimi“ bei yra gospel ansamblio „Vilnius Voices“ dalis.
Domantas Gasiūnas - multiinstrumentalistas, grojantis įvairiausių žanrų muziką, nuo dainuojamosios poezijos iki roko, pop ir miuziklų.
DATA: Birželio 26 d.
LAIKAS: 19 val.
VIETA: Visagine, restobaro „Kornealita“ paplūdimyje.
.
KONCERTAS NEMOKAMAS
Daugiau informacijos ČIA