Praleisk savaitgalį su šeima Visagine

Praleisk savaitgalį su šeima Visagine

2022 07 08


Visaginas - miestas, garsėjantis nuostabia gamta, jaukia aplinka, vaikų žaidimo erdvių ir aikštelių gausa. Čia galima smagiai ir prasmingai praleisti savaitgalį. Į Visaginą galima atkeliauti ir traukiniu, kas visada būna didelė pramoga vaikams. Visagino geležinkelio sotis yra viena iš istorinio geležinkelio Sankt Peterburgas - Varšuva ruožo stočių. Išlipus Visagine, miestą galima pasiekti nemokamu miesto autobusu arba atkeliauti asfaltuotu pėsčiųjų keliuku, vedančiu per gražų pušyną. Pažinti miestą iš arčiau jums padės šis maršrutas.

  1. Ignalinos atominė elektrinė (IAE). Nuo 1983 m. gruodžio 31 d. iki 2009 m. gruodžio 31 d. veikusi IAE, turėjo du didžiausius pasaulyje reaktorius. Ji įrašyta į Gineso rekordų knygą. Vaikams ir suaugusiems neabejotinai paliks įspūdį ne tik čia dirbančiųjų komunikacijos skyriaus darbuotojų pasakojimai, bet ir didžiulis IAE pastatų kompleksas (norint išgirsti komunikacijos skyriaus darbuotojo pasakojimus – atvykimą prašome iš anksto suderinti telefonu +370 386 28512, +370 386 29911 arba el. paštu info@iae.lt).
  2. Kas gali būti geriau nei praleisti laiką su arkliais Visagino apylinkių miškuose? Jojimo klubas „Baltasis mustangas“ siūlo galimybę jodinėti ne tik aptvertoje aikštelėje, bet ir miške ištisus metus, tel. +370 689 10712.
  3. Paplūdimys – saulės vonių, poilsio ir gero laiko sinonimas. Visagino paplūdimyje įrengtas čiuožimo kalniukas vaikams, tiltas, suoliukai, persirengimo kabinos. Čia rasite ir maitinimo įstaigas, kur galėsite palepinti save ir vaikus.
  4. Visagine yra vieta, kurią su malonumu lanko ir vaikai, ir suaugę. Tai „Akvariumų salonas“, kuriame gyvena daugiau nei 100 rūšių tropinių gėlavandenių žuvų (Jaunystės g. 21, Visaginas, tel. +370 686 15021).
  5. „Vaikų Atmosfera“ - jauki, saugi, spalvinga ir su meile sukurta bei puoselėjama vaikų žaidimų erdvė, kurioje vaikai galės smagiai praleisti laiką, net esant blogam orui. Taip pat čia veikia kavinė, kur galėsite pasilepinti ledais, pieno koteliu ar saldžiais spragėsiais (Festivalio g. 1A, Visaginas, Tel. +370 625 22549).
  6. Be mažų vaikų žaidimų aikštelių Visagine yra 3 pagrindinės aikštelės, kurios traukia vaikų dėmesį: Laipiojimo aikštelė šalia Visagino ežero paplūdimio. Ši trasa įrengta miško teritorijoje, laipiojimui ten nereikalinga speciali įranga ar specialus pasiruošimas. Vaikų žaidimų miestelis (Vilties g.), šalia kurio jus rasite ir jaunimui skirtą ekstremalaus sporto aikštelę. Žaidimų aikštelė šalia prekybos centro „Domino“ (Veteranų g. 2). Kol vaikai žais, tėvai galės ramiai apsipirkti prekybos centre arba pailsėti šalia esančiame parkelyje.
  7. Smagiai praleidus laiką šiuolaikinėse žaidimų aikštelėse, kviečiame aplankyti vietą, kurioje galima sugrįžti į praeitį. Ne, ne fiziškai, bet mintyse ir vaizduotėje. Siūlome atsisėsti ant „praeities suoliuko“ ir sugrįžti į jaunystę. „Magišką“ suoliuką, kaip ir kitus sovietmečio laikų mažosios architektūros elementus, rasite Jaunystės parke (Jaunystės g. 23B).