Visagino tautinių bendruomenių egzaminas

Visagino tautinių bendruomenių egzaminas

2022 10 21


VšĮ Visagino turizmo plėtros centras įgyvendina projektą „Visagino tautinių bendruomenių egzaminas“ , kurį iš dalies finansuoja Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Istoriškai susiklostė, kad Visagine, nuo pat miesto įkūrimo iki šiol, gyvena daugiau nei 40 tautybių gyventojų. Šio projekto pagalba kviečiame susipažinti su trimis iš jų: ukrainiečių, totorių ir rusų bendruomenėmis.

2022 m. spalio 17 - 21 dienomis buvo paskelbti trys vaizdo įrašai, kuriuose bendruomenės atskleidė savo tautinių patiekalų ruošimo, pateikimo bei valgymo tradicijas. 

Kviečiame iki 2022 m. spalio 24 d. dalyvauti egzamine:

 peržiūrėti vaizdo įrašus ir atsakyti į klausimyną.

2022 m. spalio 25 d. iš daugiausiai balų surinkusių dalyvių, burtų keliu, bus išrinktas laimėtojas. Jis gaus dovaną  - asmeninę ekskursiją po Visagino miestą ir galimybę sudalyvauti vienoje tautinių bendruomenių edukacinėje programoje. Dar du daugiausiai balų surinkę egzamino dalyvių laimės „Visagino meniu“ leidinį, kuriame publikuoti čia gyvenančių tautų tradiciniai maisto receptai.

Dalyvaukite Visagino tautinių bendruomenių egzamine, atvykite į Visaginą ir susipažinkite su daugiataute, draugiškai sugyvenančia bendruomene!